Türkmenoğlu ve Mutad
Vantb

KAVURMA ISMARLAMAK ŞART OLDU!

KAVURMA ISMARLAMAK ŞART OLDU!
11 Ekim 2019 14:25

Kavurma Mahallesi Muhtarı, VASKİ çalışanlarına artık bir kavurma ısmarlar...

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) ekiplerinin Kavurma Mahallesinde yaptığı kanalizasyon çalışmaları ile 7 aydır yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırdı. Mahalle Muhtarı Melek Kına, VASKİ’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, ekipleri de yaptıkları üstün çalışmalardan dolayı tebrik etti. 

Edremit İlçesi Kavurma Mahallesi Memur-Sen Toki Konutlarına ait kanalizasyon hattında uzun süredir devam eden arıza, ekiplerin müdahalesi ve başlatılan hat yenilemesi ile giderildi. Ekipler geceli gündüzlü çalışarak oluşan mağduriyeti kısa zamanda son erdirdi.

158 konutu etkileyen kanalizasyon arızasında hattın 42 metrelik kısmı tamamen yenilendi. Yaklaşık 6 metrelik derinlikte çalışan ekipler 400’lük boruyu değiştirerek, hattın tekrar hizmet vermesini sağladı. 

Yapılan çalışmayı takdirle karşıladıklarını belirten Kavurma Mahallesi Muhtarı Melek Kına, çalışma alanında bulunan Kanalizasyon ve Atık Su Dairesi Başkanı Murat Aslan ile de görüşerek “bu yaşanan kanalizasyon arızası büyük sorun teşkil ediyordu. Bu çalışma ile sıkıntılar giderildi. Başta VASKİ Genel Müdürümüz olmak üzere emeği geçen tüm personellere mahallem ve Toki sakinleri adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.   


Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN