Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

1871’DEN İLHAM ALDI..!

1871’DEN İLHAM ALDI..!
27 Ocak 2020 13:13

İçe, gönüle doğan güzel duygular anlamına gelen İlhami isminin gereği, güzel duygularla Faruk Güllüoğlu’nu Van’a kazandırdı.

İskele Caddesi’nin Karayolları Kavşağı’nı süsleyen Faruk Güllüoğlu, şık tasarımı ile lezzet ve damak tadı meraklılarının hizmetine başladı. 


Faruk Güllüoğlu markası artık Van’da. Güllüoğlu baklavaları ile Türkiye’ye nam salan Faruk Güllüoğlu’nun Van şubesi hizmete açıldı. 


İşletmeci İlhami Özbey, 1871’den beri Türkiye markası olan Güllüoğlu’ndan ilham aldı. Faruk Güllüoğlu’nun Van İşletmecisi İlhami Özbey, İskele Caddesi’nin Karayolları Kavşağı’ndaki Faruk Güllüoğlu’nda basın mensuplarını ağırladı. 


“Basın mensupları kıymetlidir”

Yerel ve ulusal basın mensuplarının son derece değerli olduğunu söyleyen Özbey, “Her manada birlikte var olacağız. Kaynaklarımızı iyi kullanacağız ve şehrimizdeki önemli adımların mimarı bence gazetecilerdir. Emeğiniz ve desteğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.” sözleriyle basına verdiği değeri ortaya koydu. 


"Van’ımıza şık bir mekan kazandırdık”

“Faruk Güllüoğlu biliyorsunuz baklavada, Türkiye’nin en seçkin markalarından biridir. 1800’lerden gelen bir geleneği var.” çıkışı yapan Özbey, “Böyle önemli bir markayı Van’a getirmeyi bir ihtiyaç olarak hissettik. Ortaklarım ile birlikte böyle bir markanın Van’da olması kentimiz için kıymetlidir. Güzel bir mekan hazırladık ve çok emek verdik.” dedi. 


“İskele caddemizde olmak mutluluk verici”

Özbey, “İskele Caddesi, Van’ımızın güzel, en eski ve Türkiye’nin en uzun caddesinde olmaktan gurur duyuyoruz. Böyle bir caddemizde yatırım yaptık ve Van’ımızın yatırıma layık olduğunu biliyoruz. Van’ın ilk yerleşim yerlerinden biri olan İskele Caddesi’nde olmak bizleri son derece memnun etmektedir. İstihdama da katkı sağlayarak şehrimize iyi bir hizmet sunacağız. İyi markalar ile birlikte Van’ın daha iyi yerlere gelmesi için verilen çabaların değerli olduğunu düşünüyoruz. Tat ve lezzet odaklı bir mekan olduğumuzu belirtmek istiyorum. Marka ve damak tadına önem veren bir kitleye hizmet ediyoruz.” şeklinde konuştu.


Yorum Ekle

kod


MEMLEKETİM VAN KAPAK

Şifa kaynağı

BU AY EN ÇOK OKUNANLAR

Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN