Türkmenoğlu
Hürriyet Koleji

GRAND DELÜXE GELİN DAMAT ÇOK YAKIŞIR!

GRAND DELÜXE GELİN DAMAT ÇOK YAKIŞIR!
16 Temmuz 2020 23:54

Grand Delüxe Düğün Sarayı’nı ziyaret eden VAN ESOB Başkanı Berge, işletmenin konseptine hayran kaldı.

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Sıhke Caddesi Çağdaş Aquapark Yüzme Havuzu yanında hizmet veren Grand Delüxe Düğün Sarayı’nı ziyaret eden başkan Berge, işletmenin konseptine hayran kaldı.


“Van’ımıza yakışır bir düğün salonu olmuş”

“Marka değeri çok yüksek olarak karşımıza çıkan Grand Delüxe Düğün Sarayı, ilimizin hatta belki de bölgemizin çok üstünde olan bir standardı olan düğün salonu olmuş” diyen Berge, “Hiçbir masraftan kaçınılmadan büyük emeklerle hazırlanan bir düğün salonundayız. Gerçekten Van’ımızın böylesi güzel bir yere ihtiyacı vardı. Böyle güzel işyerleri ilimizin vizyonuna yakışır mekanlar olarak yerini alacaktır.” dedi. 


“Örnek alınacak bir düğün salonu olmuş”

İşletme standartlarına bakıldığında örnek ve model alınması gereken bir düğün sarayı olduğunun altını çizen başkan Berge, “Şehrimize katma değer sunacağı kanaatindeyim. İşletme standartlarının yüksek olması, hizmet kalitesini ortaya koymaktadır.” şeklinde konuştu.  


“Efeoğlu ve Doğan’a teşekkür ediyorum”

Yıllardır bu hizmeti sunan Adnan Efeoğlu ve Osman Doğan’a teşekkür eden VAN ESOB Başkanı Berge, “VAN ESOB adına çok teşekkür ediyorum. Ekonomik döngünün zor olduğu şu pandemi sürecinde yapılan yatırım istihdama katkı sunması açısından önemlidir.” ifadelerini kullandı. 


“Başkan Berge’ye teşekkür ediyorum”

“Bizi ziyaret eden Sayın başkanımız İsa Berge’ye çok teşekkür ediyorum.” diyen işletme sahibi Adnan Efeoğlu, “Sıhke Caddesi Çağdaş Aquapark Yüzme Havuzu yanında olan düğün sarayımızın merkezi bir konumda olması herkes için büyük bir avantajdır. Ulaşım sıkıntısı yaşanmadan herkes düğün sarayımıza kolaylıkla ulaşabilir. Otopark sorunumuz bulunmamaktadır. Üst standartlarda hizmet vermek ve Van’a değer katmak için yola çıktık. Çalışanlarımızın bizimle birlikte ekmeklerini kazanmaları bizim için büyük bir mutluluktur.” dedi.  


“1.500 metre kare kullanım alanımız var”

Sadece salonun 1.000 metre kare olduğunu ve sosyal donatıları ile birlikte toplam 1500 metre karelik bir kullanım alanı bulunduğunu vurgulayan Efeoğlu, “Gelin Grand Delüxe Düğün Sarayı’nı görün, davetlilerinize lüksü ve konforu yaşatın. Düğün tadında düğün için sizleri bekliyoruz. Salon, mutfak ve diğer tüm kullanım alanlarının ferahlığı ile kaliteli hizmet alanlarının oluşturulduğunu söyleyebilirim.” sözlerini kullandı. 


“100 kişilik düğün, 1200 kişilik toplantı salonu”

Efeoğlu, “Düğün için 1.000 kişilik olan salonumuz, toplantı ve konferans için kullanıldığında 1.200 kişilik kapasitemiz var. Işık odası, bay bayan mescit, mutfak, fotoğrafçı odası, personel odası, çocuk etkinlik odası ve gelin damat bekleme odası bulunuyor. Özellikle merkezi anlamda ulaşım ve otopark sorunu yaşanmayacak bir yerde olması düğün sarayımızın cazibesini arttırıyor. Pandemi kurallarına uygun hizmet veren Grand Delüxe Düğün Sarayı, ihtişamıyla sizi çağırıyor.” diyerek sözlerini tamamladı.
Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN