Türkmenoğlu
Hürriyet Koleji

SEVGİ VE SAYGI İLE..!

SEVGİ VE SAYGI İLE..!
30 Temmuz 2020 13:01

Gürpınar Kaymakamı Fatih Sayar, kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Sayar, mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Bayramlar, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel yaşandığı müstesna günlerdir. Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından müslümanların birbirleri ile kaynaştığı; başta sevgi ve saygı olmak üzere, milletçe yardım etme fırsatı veren  "Kurban Bayramı’na bir daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz."


Kaymakam Sayar, "Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu; birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da arttığı; sevgi, saygı, paylaşma ve dayanışmanın hâkim olduğu mübarek günlerdir.


Ancak, Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında bu Kurban Bayramında sorumluluk bilinciyle hareket ederek, kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına uymak durumunda olduğumuzu hatırlayalım.


Bu duygu ve düşüncelerimle, Mübarek Kurban Bayramı'nızı en içten duygularımla kutluyor, bayramın tüm ülkemizde ve güzel ilçemiz Gürpınar'da, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün hemşerilerimi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum." 


Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN