Türkmenoğlu
Hürriyet Koleji

“HALKIMIZ GENİŞ YÜREKLİDİR”

“HALKIMIZ GENİŞ YÜREKLİDİR”
30 Temmuz 2020 18:44

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, bayram mesajı yayınladı.

İşte o mesaj: 

“Dünya genelinde ve ülkemizde korona virüs Salgınının gölgesinde eski tat ve heyecanımızdan uzak bir şekilde kurban bayramına kavuştuk. Yardımlaşma duygularının en ön plana çıktığı bayram günleri, dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsenmesi gereken günlerdir. Kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakılması icap eden günlerdir. Bu manada gönüllerin birbirine yakınlaşmasına vesile olan Kurban Bayramı'nın çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. 

Başta ülkemiz olmak üzere yoksullukla ve açlıkla mücadele eden diğer ülkelerinde bu anlamlı günlerde unutulmaması gerekir. Bu ülkelere yardımda bulunma adına faaliyet gösteren tüm yardım kuruluşlarına da teşekkür ediyorum. 

Bizim halkımız nerede bir mazlum varsa yardımına koşacak, nerede bir mağdur varsa onu kucaklayacak bir geniş yürekliliğe sahiptir. Siyasilere düşen görev halkımızın sahip olduğu bu asalete uygun bir üslup ve sorumluluk ortaya koymaktır. Kısır çekişmelerle içi boş tartışmalarla vakit harcamak yerine müreffeh, temiz, yaşanabilir bir Van, beraberinde büyük Türkiye'yi kurmak ve yeni bir dünya için çalışmaktır. Bu temenni ile hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam Alemi'nin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın huzur, barış, adalet ve saadet dolu bir dünyaya vesile olmasını temenni ediyoruz."     Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN