Türkmenoğlu
Lokman Hekim

3 KARDEŞ İÇİN BULUŞTULAR

3 KARDEŞ İÇİN BULUŞTULAR
07 Eylül 2020 16:57

Başta VANESOB Başkanı Berge olmak üzere tüm davetliler, 3 kardeş imparatorluğu için bir araya geldi.

Emperyal kelime kökeni imparatorluktan geliyor. 3 kardeş emperyalı (imparatorluğu) Van’da kuruldu. 

Başkan Berge: Imperıal Spor Salonunun Açılışını Yaptı. VAN ESOB Başkanı Berge, “Zorlu pandemi sürecinde bile istihdama katkı sağlayan esnafımızı kutluyorum.

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB) Başkanı İsa Berge, spor salonunun açılışını yaptı. IMPERIAL FITNESS CLUP 65 Spor Salonu’nun açılışına AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Etem Görgülü, Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç, Van Ticaret Borsası Meclis Başkanı Muzaffer Bilen, Van Marangozlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Efeoğlu ve davetliler katıldı. 


“İstihdam sağlayan esnafımızı kutluyorum”

Kurdele kesiminden sonra konuşan VAN ESOB Başkanı Berge, “Bizim için çok anlamlı bir gün çünkü pandemi sürecinde bile esnaf ve sanatkarımızın ne kadar gayretli olduğunu, ne kadar istihdama katkı sunduğunu ve vicdani olarak ne kadar yeterlilikte olduğunu görüyoruz. Bu kadar sıkıntıların yaşandığı bir halde bile insanlar evine iş aş götürsün diye eleman çalıştırabilmek gerçekten çok anlamlı bir davranıştır. VAN ESOB olarak böyle bir işyeri açarak istihdama katkı sağlayan esnafımıza teşekkür ediyoruz. Üç kardeşin açtığı bu işyeri Van’ımıza yakışmıştır. Allah onları muvaffak etsin inşallah.” dedi. 


Bayanlara özel spor alanı da var

Kız Meslek Lisesi arka sokağında Mirvan Evleri altında hizmete açılan, geniş ve ferah bir mekan olan spor salonunu anlatan işletmeciler Ercan Tunç, Kenan Tunç ve Ömer Tunç, bay ve bayanlara özel spor alanlarının bulunduğunu söyledi. 
Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN