Türkmenoğlu
Lokman Hekim

VOLTRAN'I OLUŞTURMAK..!

VOLTRAN'I OLUŞTURMAK..!
12 Ekim 2020 10:42

Gelecek Partisi Van il Başkanı Karabıyık; Van’ın Menfaati İçin Hep Birlikte Hareket Edelim .

Gelecek Partisi Van il Başkanı Abdulhekim Karabıyık, İlimizin kronikleşmiş sorunlarının çözümü için hep birlikte hareket edelim çağrısında bulundu.

Karabıyık yaptığı açıklamada; Van Özelinde Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve Oda başkanları, Basın kuruluşları, kurum amirleri ve önemli dostlara seslenmek istiyorum diyerek;

Bizler Van’da yaşayan 1.146.230 nüfusun tamamı ile bir elin parmakları gibiyiz, Siyasi farklılıklarımız bizlerin sadece zenginliği olmalıdır.

Bugün siyasette iktidar olan yarın muhalefette, muhalefette olanlar ise bir sonraki seçimde iktidar olabilirler.

Bugün Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları olanlar bir sonraki seçimde olmayabilirler, Şuan önemli kurumlarda yönetici olanlar ileride bu görevde olmayabilirler.

Bugün Tüm Siyasi Partilerin Milletvekilleri İl, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları olanlar yarın yerlerini başka birilerine bırakabilirler.

Bugün Tüm bu unvan ve makamlarını saydığım,  ilimizin siyasetine, yönetimine, ekonomisine sanayicisine, işletmecisine, işçisine ve memuruna

 Amaçları halkı doğru haberler ile bilgilendiren basın mensuplarımıza

 İstirhamım o ki

 Geliniz Van’ın menfaati için birlikte hareket edelim 

Bakınız sıradan bir dönemden geçmiyoruz her gün ailemizden, sevenlerimizden, çevremizden onlarca insanımızı Covit- 19 vebasından dolayı kaybediyoruz, öyle ki artık taziyelerine bile gidemiyor, Fatiha okuyamıyor helallik bile isteyemiyoruz.

Tüm farklı görüşlerimizi bir tarafa bırakıp içimizdeki kini, nefreti, ayrıştırıcılığı kendimizden uzak tutalım

İlimizin kronikleşmiş sorunlarının çözümü için hep birlikte hareket edelim dedi.

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN