Türkmenoğlu

VEFA BUDUR İŞTE…

VEFA BUDUR İŞTE…
05 Kasım 2023 12:10

Vefat eden merhum başkan Osman Yıldız’ın anısına platformun adı Oman Yıldız Van’a Vefa Platformu oldu, kızı Ahsen Yıldız’a plaket takdim edildi.

Haber-Fotoğraf:: Berfin Bahçeci

Van’a Vefa Platformu basınla buluştu. Buluşma programına platformun üyeleri katıldı. Van’a Vefa Platformu Başkanvekili Hasan Sümer, platformun adını Osman Yıldız Van’a Vefa Platformu olarak değiştirdiklerini, başkanlığına da Uğur Epeberi’nin getirildiğini söyledi. Osman Yıldız Van’a Vefa Platformu Başkanvekili Hasan Sümer, merhum başkan Osman Yıldız’ın kızı Ahsen Yıldız'a plaket takdim etti.Programda konuşan Osman Yıldız Van’a Vefa Platformu Başkanı Uğur Epeberi, Osman başkanın bıraktığı yerden devam edeceklerini söyledi. İşte yapılan açıklama:

“Bildiğiniz üzere 01.10.2023 Tarihinde Van’a Vefa Platformu kurucusu ve Başkanı olan Osman Yıldız Başkanımızı ve eşini trafik kazası sonucu kaybetmiştik. Tüm Van halkını ve bizleri derinden üzmüştür. Vana Vefa Platformu yönetim kurulu tarafından yapılan ilk toplantımızda aldığımız karar ile Osman Yıldız Başkanımızın bizlere emaneti olan Van’a Vefa Platformu adını ve logosunu Osman Yıldız Van’a Vefa Platformu olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Osman Yıldız başkanımızın adının platformumuzda devam etmesi bizler için gurur kaynağı olacağı gibi platformumuzun da fahri başkanı olarak devam edecektir. Osman Yıldız Başkanımızın vefatı ile boşalan başkanlık makamına yönetim kurulumuzun ortak kararı ile Uğur Ebeperi getirilmiştir.Yeni başkan Uğur Ebeperi Platformumuz Osman Yıldız Başkanımızın bıraktığı yerden devam edecektir. Vizyonumuz kurulduğu günden bugünümüze kadar Van’ın Vanlının yanında olup Van ın sıkıntılarını ihtiyaçlarını ilgili makamlara kurum amirlerine gerektiğinde siyasilere bildirip takibini yapmak yardıma muhtaç ailelerimizin, öğrencilerimizin yanında olmak gücümüzün yettiğince yardımlarımıza devam edeceğiz. Başkan Uğur Ebeperi Kurulduğu günden günümüze kadar çizgisini değişmeyen doğruluktan taviz vermeyen yönetim kurulu başkanlarımız ile canla başla yolumuza devam edeceğiz.


Ayrıca Platformumuza Kadın kolları ve Gençlik kolları olarak iki gurup daha eklemiş

bulunmaktayız. Gençlik kolları başkanlığına Burak Angişhan , Kadın kolları başkanlığına da Hamide Donmuş Hanımefendi Başkanımız atanmıştır. Yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Amacımız bu kardeşlerimiz ile birlikte Osman Yıldız Vana Vefa Platformu ailesini büyütmekle birlikte tüm vatandaşlarımıza Van ilinin her köşesine, sokağına, mahallesine ulaşmış olacağız. Bu vesile ile tekrardan Osman Yıldız kardeşimizi ve eşini Rahmetle anıyoruz. Mekânları Cennet olsun. Saygılarımızla.”


Haberin Fotoğraf Galerisi

  • VEFA BUDUR İŞTE…
  • VEFA BUDUR İŞTE…
  • VEFA BUDUR İŞTE…
  • VEFA BUDUR İŞTE…
  • VEFA BUDUR İŞTE…
Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN