Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞTAY

DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞTAY
17 Kasım 2023 16:56

Özel eğitimde devrim niteliğinde yapılan çalıştay ile tüm özel eğitim sektörü Antalya da bir araya geldi.

10-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde Eğitim Niteliğinin Artırılması Çalıştayı gerçekleştirildi. Çalıstaya Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Milli Eğitim Bakanlığı üst düzey bürokratları İl Milli Eğitim Müdürleri, STK başkanları ve Bini aşkın kurum sahibi katılım sağladı.


Sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu

Toplantida özel çocukların eğitimleri eğitim ücretleri personel sorunları başta olmak üzere buna benzer bir çok konu konuşulup çözümler üzerine çalıştaylar düzenlendi.


Van çalıştayda yerini aldı

Van'dan, İl Milli Eğitim Müdürü M.Nurettin Aras ve 30 kurum temsilcisi çalıştayda yerini aldı. 


Başkan Ertaş, bakana tablo takdim etti

Çalıştay sonunda DÖKDER Başkanı Yusuf Ertaş, özel çocukların ailelerinin yapmış olduğu bir tabloyu Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin e takdim etti.


Bakan Tekin'e teşekkür etti 

Başkan Yusuf Ertaş, "Yıllardır düzenlemiş olduğumuz çalıştaya ilk defa bir Milli Eğitim bakanının tüm kadrosu ile katılıp sorunları yerinde ve muhataplarından dinlemiştir. Bu bizleri hem kurumlarımız hem de özel çocuklarımızın adına geleceğe umutla güvenle bakmamıza vesile olmuştur.  Sayın bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz." diyerek sözlerine şöyle devam etti.


İyi hizmet için, mutfak..!

"Eğer iyi hizmet vermek istiyorsanız, hizmet alanların memnun olmasını istiyorsanız, malzeme listesini mutfakta çalışanlardan hamuru yoğuranlardan alacaksınız. Bu çalıştayda bakan bey ve ekibi tam anlamıyla bunu yapmış malzeme listesini eksikleri ve fazlalıkları bizzat mutfakta hamur yoğuranlardan almıştır ve bunun meyvesini de yakın zamanda hep beraber alacağız."


Genel başkan Kılıç'a teşekkür etti

Başkan Ertaş, "Özel Eğitim Konfederasyon Başkanımız Sn Yunus Kılıç'a vermiş olduğu emekler ile bu kadar insanı bir araya getirerek büyük bir başarıya imza atmıştır. Kendisi nezdinde tüm yönetime teşekkürlerimi  iletiyorum. 


Van İl Millî Eğitim Müdürü ilgi gösterdi 

Son olarak sorumlu olduğum Doğu Anadolu bölgesinden toplantıya katılım sağlayan başta il başkanları ve tüm kurum temsilcilerine Van il Milli Eğitim Müdürü M.Nurettin Aras a 3 gün boyunca hem çalıştayda bulunması hemde boş vakitlerde kurum sahipleri ile görüşerek yaşanan sıkıntıları bizzat dinleyerek çözüm noktasında elinden geleceğini belirterek kurum ve özel çocuklarımızın yanında olacağını belirtmesinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Haberin Fotoğraf Galerisi

  • DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞTAY
  • DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞTAY
  • DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞTAY
  • DEVRİM NİTELİĞİNDE ÇALIŞTAY
Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN