Türkmenoğlu
Edremit İpekyolu

6 ÜNİVERSİTE KATILIYOR

6 ÜNİVERSİTE KATILIYOR
06 Şubat 2024 04:50

Van YYÜ Ev Sahipliğinde ÜNİLİG Voleybol Bölgesel Lig Müsabakaları Başladı

İşte yapılan açıklama:

"Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ÜNİLİG Voleybol Bölgesel Lig Müsabakaları, Batman Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Siirt Üniversitesi ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitemizin kadın ve erkek voleybol takımlarının katılımıyla başladı.
Üniversitemiz Spor Kompleksinde 5-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek müsabakaların açılış töreni için sporcular ve yöneticiler biraya geldi. 
Açılış törenine katılan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenay Baydaş, beş gün sürecek müsabakalarda mücadele edecek kadın ve erkek voleybol takımlarına başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Baydaş; “Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi olarak sporun ve sporcunun yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz.  Amacımız sporla uğraşan daha fazla öğrenci sayısına ulaşmak bunun için de gerekli gayreti gösteriyor ve destekliyoruz” ifadelerini kullandı. Rektör Yardımcısı Baydaş, centilmence yarışılan ve hak edenin kazandığı bir müsabaka olmasını dilediğini belirterek konuşmasını sonlandırdı.
Açılış törenine, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenay Baydaş, Van YYÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muzaffer Selçuk, konuk üniversitelerin yöneticileri, sporcular ve öğrenciler katıldı. "


Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN