Türkmenoğlu
Edremit İpekyolu

VAN İÇİN PROJEM VAR

VAN İÇİN PROJEM VAR
06 Şubat 2024 14:35

HÜDA PAR Van İl Başkanlığı, vatandaşlardan gelen proje fikirlerini değerlendirecek.

HÜDA PAR Van İl Başkanlığı, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlıkları için vatandaşlardan gelen proje fikirlerini değerlendirmeye alacak.

HÜDA PAR Van İl Başkanlığı, seçimlerde yarışacak belediye başkan adayları için değerlendirmek üzere vatandaşlardan proje fikirleri almaya başladı. Van’ın kronik sorunlarına çözüm olacak kendi projelerinin yanı sıra vatandaşların projelerini de programlarına almak isteyen HÜDA PAR, “Van İçin Projem Var” kampanyasıyla örnek bir çalışmaya imza attı.

Van’ın yıllardır çözülemeyen trafik, alt yapı, konut ve ulaşım gibi sorunlarına derman olacak projelerini açıklamaya hazırlanan Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) belediye başkan adayları, vatandaşlardan da proje fikirleri almaya başladı.

HÜDA PAR Van İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “'Van için Projem Var' formunda, Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlıkları için değerlendirmeye alacağımız sizler tarafından sunulacak projelerinizi aşağıda bulunan alanı doldurarak bize iletebilirsiniz.” denildi.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezH7nH8Uu9IfRxAw8jFb-6R_QS22HlDWhtinLPS627OiM3IQ/viewform

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN