Türkmenoğlu
Edremit İpekyolu

MUHTAR ADAYI OLDU

MUHTAR ADAYI OLDU
10 Şubat 2024 04:03

Zafer Albayrak, Kevenli Mahallesi Muhtar Adaylığını açıkladı.

Genç Girişimci – İş İnsanı Zafer Albayrak, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Kevenli Mahalle'sine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

İpekyolu ilçesi Kevenli Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların daha güçlü bir temsilcisi olması amacıyla muhtar adaylığını açıklayan Zafer Albayrak, mahallenin birlik ve beraberlik içinde daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çıktığı bu yolda projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Muhtar adayı Zafer Albayrak, yaptığı açıklamada, Kevenli Mahallesi'nin zengin kültürüne olan derin bağlılığını ve mahallenin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek daha güzel bir gelecek inşa etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Tüm Bilgi ve Tecrübemi Mahalleme Hizmet İçin Kullanacağım cümlesine vurgu yapan muhtar adayı Albayrak" Ekibimizle Mahalle sakinlerinin katılımını ve desteklerini önemseyen bir yaklaşım ile  benimseyerek, seçilmemiz halinde tüm mahalle sakinleri söz sahibi olmasını sağlayacak bir anlayış içinde olacaz. 

Kevenli Mahallemizin  daha güzel daha huzurlu bir mahalle inşa etmek adına yola çıkarken, mahalle sakinlerinden gelen her türlü görüş, öneri ve eleştiriyi değerli buluyoruz.

"Tüm mahalle sakinlerine  birliktelik çağrısı yaptı"

Bilgili birikimli ve genç muhtar adayı Albayrak,

Tüm mahalle sakinlerinin birliktelik içinde daha güçlü daha kararlı geleceğe eser bırakacak projeleri hedefliyoruz.

Tüm saygı değer Kevenli Mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum. 

WHATSAPP DESTEK HATTI 7/24 HİZMETİNİZDE OLACAK!

Muhtar adayı Zafer Albayrak seçilmesi halinde, başlatacağı yeni uygulama ile birlikte Kevenli Mahalle Muhtarlığımıza ait kuracağımız WhatsApp İhbar Hattına Her türlü öneri, şikâyet, talep ve ihbarın kolayca İletebileceksiniz" dedi.


Bankamatik Muhtarı değil gönüllerin Muhtarı olmaya talibim.


“31 Mart seçimleri için mahallemizdeki ve ilimizdeki tüm adaylara başarılar diliyorum. Demokratik ve ahlaki kurallar içerisinde bir seçim olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN