Türkmenoğlu
İnşaat Yapı Fuarı

SARAY SEÇİM ÇALIŞMASI

SARAY SEÇİM ÇALIŞMASI
04 Mart 2024 08:52

Gülaçar: Halkımızın belediyecilik hasretine son vereceğiz.

Haber: Vansesi Gazetesi 

Aday gösterilmemesine rağmen hiçbir kırgınlık duymadan yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, vatandaşları ziyaret ederek destek istiyor. 


Vanlılar, hasret kaldıkları AK belediyecilikle buluşturmak istediklerini kaydeden Gülaçar, “Partimiz en son belediye seçimlerini 2004 yılında kazanmıştır. Aradan 20 yıl geçti. Maalesef bu zamana kadar yapılan seçimlerde istediğimiz sonuçları alamadık. Bu seçimde iddialıyız. Sahada kazanacağımızı görüyorum. İnşallah 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde kazanarak Vanlıların hasret kaldığı AK belediyeciliği halkımızla buluşturacağız” dedi.

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler için AK Parti Saray Belediye Başkan Adayı gösterilen Mehmet Çelebi’ye destek vermek için çalışmalarını aralıksız sürdüren İrfan Gülaçar, vatandaşları ziyaret ederek, sorunları ve talepleri dinliyor. 

Saray ilçesinde seçimleri kazanmaları halinde kimse arasında ayrım yapmadan çalışacaklarını belirten Gülaçar, Saray’ı hak ettiği yere getireceklerini belirtti.

“HİZMET KERVANIMIZ AK BELEDİYECİLİKLE DEVAM EDECEK”

Gazetemize açıklamalarda bulunan Gülaçar, “Yerel seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaret ederek destek istiyoruz. 31 Mart tarihine kadar Saray ilçemizde çalmadık kapı bırakmayacağız. Mesele Mehmet Çelebi veya İrfan Gülaçar meselesi değil tamamen memleketin refahı, huzuru ve daha yaşanılabilir bir memleket haline gelme meselesidir. Halkımız tarafından yoğun ilgiyle karşılaşıyoruz. Seçim gününe kadar partimizin kazanması için elimden gelen gayreti sarf edeceğim. İnşallah 31 Mart tarihinde başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçeleri kazanırız. AK Parti Cumhurbaşkanımız liderliğinde ülkemizde ve Van’ımızda çok büyük yatırımlara imza attı.  İnşallah hizmet kervanımız AK belediyecilikle devam edecek. İnsanlarımızın hasret kaldığı AK belediyeciliği bu seçimde halkımızla buluşturacağız” diye konuştu. Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN