Türkmenoğlu
İnşaat Yapı Fuarı

MİTİNGE KATILIM ÇAĞRISI YAPTI

MİTİNGE KATILIM ÇAĞRISI YAPTI
13 Mart 2024 02:21

AK Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı olan ve mevcut adaya destek veren İrfan Gülaçar, herkesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Van mitingine davet etti.

İşte Gülaçar'dan yapılan açıklama: 

"31 Mart Seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Teşkilatı, sahada aktif şekilde görevlerini yerine getiriyor. Özellikle AK Parti Kadın Kolları Başkanı Havva Duran ve ilçe yönetimleri, her kapıyı çalmak ve dokunulmadık gönül bırakmamak için vatandaşlarla sürekli iletişim halindeler.


AK Parti’nin sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman vatandaşların sorunlarıyla ilgilenmesi ve çözüm üretecekleri gerek ve bu çalışmayı başta İl kadın kolları olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarımız aktif saha çalışmalarını yürütüyorlar, “Kadın siyasetin öznesidir” ilkesi doğrultusunda hareket eden ve kadınlara aktif siyaseti sevdiren 31 Mart’ta Van ve ilçeri’nın geleceğini şekillendireceklerini. Başta Van Büyükşehir Belediyesi ile birlikte tüm ilçeleri “Gerçek Belediyecilik” ile buluşturacaklarına inandığım büyük bir çaba ver özveri ile  kararlılıkla çalıştıklarına inanıyorum. Bu vesile ile 15 Mart Cuma günü Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilimize teşrif edecekler, burada verecek mesajları en yetkili ağızdan dinlemek için tüm Van Halkını Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla karşılamak için mitingimize davet ediyorum."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Van mitingi, 15 Mart Cuma günü saat 13:00'da Beşyol meydanında yapılacak.

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN