Türkmenoğlu
İnşaat Yapı Fuarı

DEM PARTİ SAHADA

DEM PARTİ SAHADA
21 Mart 2024 13:19

DEM Parti seçim çalışmalarında tüm adaylarıyla birlikte halkla buluşuyor.

DEM Parti seçim çalışmaları kapsamında tüm adaylarıyla birlikte halkla bir araya gelmeyi sürdürüyor. 


DEM Parti Van İl Örgütü, 31 Mart'ta gerçekleşecek olan Yerel Seçimler kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
İlk ziyaretlerden biri KAMER Vakfından kadınlarla gerçekleşti. Daha sonra Kayyum tarafından işten çıkarılan Rojin Yaşam Merkezinin emekçi kadınları görüşmeye geldi. Görüşmeye TJA, DEM Parti İl Eşbaşkanı Gülşen Kurt ve yerel yönetimlerden temsilci katıldı. İl binasında kadınlarla gerçekleşen görüşmede, kadınların hayatını kolaylaştıracak belediyecilik anlayışının hayata geçirilmesi gerektiği vurgulandı.
İpekyolu adayları Uzunay ve Altındağ sahada
DEM Parti İpekyolu İlçe Belediye Eşbaşkan Adayları Canan Uzunay, Cevdet Altındağ ve beraberindeki İl Eşbaşkanı Veysi Dilekçi, Milletvekili Sinan Çiftyürek, yerine kayyum atanan Erciş Belediye Eşbaşkanı Yıldız Çetin esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İlçede bulunan Japon Pasajındaki esnafı ziyaret etmekle başlayan DEM Partililer, tek tek dükkan sahipleri ve çalışanlarla sohpet etti. Ekonomik krizle boğuştuklarını ifade eden esnaf, seçim sonrası buna yönelik adımlar beklediklerini Eşbaşkanlar Uzunay ve Altındağ'a söyledi. Daha sonra Yıldız İş Merkezinde bulunan iş yerleri ziyaret edildi. 
Bahçesaray ilçesinde seçim çalışmaları yürüten Milletvekili Mahmu Dindar, Taciser Çiftçi, Cebrail Bazzar, Halil Buğra oldu. Program Pazar gününe kadar sürecek. Edremit ilçesinde esnaf ziyareti yapılırken Harun Okay, Muazzez Orhan, Canan Uzunay, Ali Özdemir katıldı.

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayları Neslihan Şedal ile Abdullah Zeydan'ın proje tanıtım lansmanı Elit Word Otel'de gerçekleşti.

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN