Türkmenoğlu

ZİYARETLER SÜRÜYOR

ZİYARETLER SÜRÜYOR
08 Mayıs 2024 17:01

Van Büyükşehir Belediyesi: Eşbaşkanlarına İlk Halkla Buluşma Gününde Yoğun İlgi

İşte yapılan açıklama:

"Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanlarımız Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan, halkla buluşma günü kapsamında gelen ziyaretçileri kabul etti. Ziyaretçilerle tek tek tokalaşan Eşbaşkanlarımız, halkın sorun ve taleplerini dinleyerek tek tek not aldı.


Eşbaşkanlarımıza yapılan ziyaretler kapsamında Van Dernekler Federasyonu (VANFED) yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Van İl teşkilatı, Deva Partisi Erciş ilçe teşkilatı, Vangücü Kadın Futbol Takımı ile Arsisa Dil Kültür ve Sanat Araştırmaları Derneği üyeleri de tebrik edip hayırlı olsun temennilerinde bulundu. 


Ayrıca işten atıldığı iddia edilen engelli çalışanlarımız da Büyükşehir Belediye Eşbaşkanlarımız Abdullah Zeydan ve Neslihan Şedal’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Eşbaşkanlarımız kentin her noktasında engelli yurttaşlarımızın daha rahat etmeleri için çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek, engellilerin işten çıkarıldığı yönünde yapılan haberlerin tamamen asılsız ve yalan olduğunu ifade ettiler. 


Ziyaretlerden dolayı memnuniyet duyduklarını belirten Eşbaşkanlarımız, siyasi parti, STK, dernekler, demokratik kitle örgütleri ve şehrin tüm dinamikleri ile birlikte kenti yöneteceklerini vurguladı."

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN