Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

KAPSAMLI ÇALIŞMALAR YAPILACAK

KAPSAMLI ÇALIŞMALAR YAPILACAK
29 Mayıs 2024 14:08

Van Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Suat Narin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Van ile bütünleşen çalışmalar yapacak.

Haber-Fotoğraf: Berfin Bahçeci

Van Kültür ve Dayanışma Vakfı, Van’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla buluştu. Bak Hele Bak Yusuf Konak’ta basın onuruna verilen kahvaltıda konuşan Van Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Suat Narin, Erciş'te düzenlenecek 11. Uluslararası Van Balığı İnci Kefali Göçü Festivali’ne katılmak üzere Van'a geldiklerini söyledi. İşte Narin’in açıklamaları:

 

Vakıf İstanbul ve Antalya’da Hizmet Veriyor

“Merkezi İstanbul’da bulunan vakfın İstanbul ve Antalya’daki Vanlılara hizmet ediyoruz. Hemşerilerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışmayı artırmak ve eğitime destek kapsamında öğrencilere burs vermek amacıyla kurulduk. İstanbul’daki Van sivil toplum kuruluşları ile de koordineli bir şekilde çalışıyoruz ve hizmetlerimizi yürütüyoruz.”

 

“Van’da Çeşitli Temaslarda Bulunacağız”

“Van’daki resmi kurumlarla, yerel yönetim, meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile de aynı şekilde koordineli bir çalışma ve hizmet yürütmek istiyoruz. Seçilmiş yeni belediye başkanlarımızı ziyaret etmek, hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak, istişarede bulunmak amacıyla böyle bir gezi düzenledik.  3 gün boyunca Van Valiliği, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü, Van Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, Van Ticaret Borsası’nı ziyaret edeceğiz. Van Balığı İnci Kefali Festivali’ne katılacağız. İnşallah umduğumuz gibi verimli ve faydalı oluruz. Van ve Vanlı hemşerilerimiz için bir amaca ulaşmış olacağız.”

 

Başkan ve Yönetimi Katıldı

Van Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Suat Narin, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Tepe, Hüsamettin Ağar, Şahin İzci, Abdulbaki Aslan ve Reşat Ebiri programa katıldı. 

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN