Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

VAN MASTERLER..!

VAN MASTERLER..!
28 Haziran 2024 21:45

Van Masterler Derneği, AK Parti İl Başkanı Emre Güray'ı makamında ziyaret etti.

Haber: Star Van Haber

Van Masterler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Zeki Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Emre Güray'ı makamında ziyaret etti.


Geçen hafta yapılan toplantının ardından dernek üyelerinin tamamının güven oyunu alarak, güven tazeleyerek,yeniden Van Masterler derneği başkanlığına seçilen Van Masterler Derneği kurucu başkanı Zeki Yılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Alkan Ayhan, Cumhur Yıldırım, Fahri Baştürk, Metin Sevgin, Oktay Ukay, Volkan Bilginoğlu, Ufuk Adsız, Yakup Özdağ ve Rıdvan Can, İl Başkanı Emre Güray’ı makamında ziyaret ederek, sportif anlamda karşılıklı istişarelerde bulundular.


YILMAZ; “VAN’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYORUZ”

Ziyarette konuşan Van Masterler Derneği yönetim kurulu kurucu başkanı Zeki Yılmaz, Van’ı sportif anlamda en iyi şekilde temsil etmek anlamında yoğun bir tempoda çalıştıklarını ifade ederek, “Van Masterler Derneği olarak, kurulduğu günden itibaren katıldığı uluslararası turnuvalarda Van’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Ayrıca sporun birleştirici bir güç olduğunun farkında olarak hareket ettiklerini bu anlamda herkesin de bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini söyledi Ziyarete göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı Ak Parti İl Başkanı Sayın Emre Güray’a ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.


GÜRAY; “VAN MASTERLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUM”

Ak Parti İl Başkanı Emre Güray ise, Van Masterler Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini belirterek, öncelikle nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Van Masterler Derneğinin sportif anlamda katıldığı uluslararası turnuvalarda Van’ın tanıtımını en iyi şekilde yaptıklarını da belirterek,her biri ayrı bir değer olan Van futboluna emek vermiş önemli futbolcularını burda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Özellikle sportif anlamda gençlere iyi örnek oluyorsunuz. Yapacağınız tüm faaliyetlerde üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız” dedi.

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN