Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

ŞEFFAF BİR KONGRE OLDU

ŞEFFAF BİR KONGRE OLDU
02 Temmuz 2024 07:41

Van Oto Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Muhittin Yıldızbaş, yapılan kongrede güven tazeledi.

Haber: Van Havadis

Van Oto Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Muhittin Yıldızbaş ve heyeti tarafından alınan kongre kararı ile oto sanayi sitesinde çoğunluğun sağlanmasıyla olağan kongre yapıldı.

Van İl Emniyet Müdürünün de katıldığı kongre büyük bir katılımla gerçekleşti. Mevcut başkan Muhittin Yıldızbaş, “Size hesap vermeye geldik. Siz sorun biz cevap verelim” diyerek, adeta birçok dernek ve sivil toplum örgütlerine şeffaflık örneğini sergiledi.

Çoğunluğun sağlanmasıyla saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardında konuşmalara geçildi.

Mali müşavir tarafından tüm gelir ve giderler tek okunduktan sonra yapılan icraatlar anlatıldı. Mevcut Başkan Muhittin Yıldızbaş, yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler aktardıktan sonra kendisine yönetilen sorulara cevap verdi.

Güzel bir ortamda gerçekleşen kongrede her üye istediği ya da kafasında oluşan soruları yönetime yöneltti, yönetim ise kendilerine yönetilen tüm sorulara açık bir şekilde cevap vererek güven kazandı.

Tüm talep ve soruları dinleyen yönetim, her üyenin talep ve sorunların çözümü konusunda kanunlar çerçevesinde çözüm bulabilme anlamında gerekli tüm çabayı göstereceklerini belirtti.

Güven tazeleyerek tekrardan başkanlığa seçilen Muhitin Yıldızbaş, kongreye katılım sağlayan, kongrenin bu şekilde heyecanlı geçmesine katkı sunan herkese çok teşekkür ettiğini belirterek yeni dönemde de durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışmalarına devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN