Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

KARARNAME ÇIKTI

KARARNAME ÇIKTI
02 Temmuz 2024 08:28

Van’daki 5 ilçenin Kaymakamı değişti! İşte yeni atamalar...

Haber: Şehrivan Gazetesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan mülki idare amirleri kararnamesiyle Van’daki 5 ilçenin Kaymakamı değişti. 5 ilçeye yeni kaymakamlar atanırken yeni atanan isimler de belli oldu. Karar, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İşte Van'da değişen kaymakamlar ve yeni atanan isimler…

Mülki İdare Amirleri kararnamesiyle birlikte Van'da görev yapan Tuşba, Çaldıran, Bahçesaray, Başkale ve Çatak kaymakamlarının görev yerleri değişerek yerlerine yeni isimler atandı.

İşte yeni atanan isimler…

BAHÇESARAY

Bahçesaray Kaymakamı Onur Alimoğlu İzmir Kınık Kaymakamı olarak atanırken Balıkesir Kepsut Kaymakamı Harun Arslanargun Bahçesaray Kaymakamı olarak atandı.

BAŞKALE

Başkale Kaymakamı Mustafa Çelik Erzurum Oltu Kaymakamı olarak atanırken Erzurum Çat Kaymakamı Muhammet Serdar Erdoğan Başkale Kaymakamı olarak atandı.

ÇATAK

Çatak Kaymakamı Sercan Sakarya Manisa Gördes Kaymakamı olarak atanırken Kars Akyaka Kaymakamı Kadir Kılıç, Çatak Kaymakamı olarak atandı.

ÇALDIRAN

Çaldıran Kaymakamı Hasan Hüsnü Türker Elazığ Baskil Kaymakamı olarak atanırken Adıyaman Samsat Kaymakamı Süleyman Bakan Çaldıran Kaymakamı olarak atandı.

TUŞBA

Tuşba Kaymakamı Furkan Duman Çorum Osmancık Kaymakamı olarak atanırken Çanakkale Yenice Kaymakamı Musa Göktaş ise Tuşba Kaymakamı olarak atandı.

Yeni atamalar Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Atamaların tam listesine ulaşmak için linki tıklayınız.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2024/07/20240702-12.pdf

 

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN