Türkmenoğlu
Elite World Go Hotel

İPEKYOLU’NDA YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İPEKYOLU’NDA YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
08 Temmuz 2024 13:15

“İpekyolu Belediye Eşbaşkanları, ilçede yürütülen yol çalışmalarına katıldı.”

İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları Canan Uzunay ile Cevdet Altındağ İpekyolu’nda yürütülen sıcak asfalt yama ile yeni yol açma çalışmalarına katılarak, ekiplere kolaylıklar diledi.


İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt sezonu ile birlikte ilçenin cadde ve sokaklarının deforme olan yollarında bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, yeni yol ağlarıyla ulaşımda kolaylıklar sağlıyor. Halkın araçla ve yaya olarak kullandıkları yollarda mağduriyet yaşamamaları için çalışmalarını sürdüren ekipler, asfalt yama ve yeni yol açma çalışmaları dışında ilçede kilit taşı onarım, drenaj hattı temizlik ve onarım, koruge boru döşeme çalışmalarını da titizlikle sürdürüyor.


Cumhuriyet Mahallesi Çalı Sokak’ta yürütülen asfalt yama çalışmalarına katılan İpekyolu Belediye Eşbaşkanları, Belediye Meclis Üyeleri ile burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak, emekçilerin çalışırken yaşadıkları zorluklara dikkat çekmek amacıyla çalışmalara katıldılar. Mesai yaparken zaman ve saat farkı gözetmeksizin hizmet veren işçilere emeklerinden dolayı teşekkürlerini bildiren Eşbaşkanlar daha sonra Bostaniçi Mahallesi’nde yeni açılan yol çalışmalarına katıldılar. Buradaki çalışmalar hakkında da bilgi alan Eşbaşkanlar İpekyolu’nda yapılmayan yol kalmayana dek çalışmaları yürüteceklerini belirterek, ekiplere kolaylıklar dilediler.

Yorum Ekle

kod


Adres: Cumhuriyet Caddesi İş Bankası Karşısı İşlek İş Merkezi Kat:1 No:1 İpekyolu / VAN